latin2 Xena Warrior Princess e-gosciniec Zobacz temat - zszokowana!
Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Grupy
zszokowana!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Aktorzy, wywiady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R
Gość

PostWysłany: 23 12 2005, 23:11    Temat postu: zszokowana!
Odpowiedz z cytatem  Uruchom translator Pisownia

No wiem, powinnam raczej o peace, love i takie tam i zyczyc wam swiat. Zyczyc moge, czemu nie, ale musze tez z siebie to wyrzucic tutaj, bo mnie wgielo, kiedy znajoma naczelna gabbystowka uraczyla mnie taka wiadomoscia.
Po pierwsze ROC jest znow w ciazy (okazalo sie, ze moje kobiece oko mnie nie zawiodlo i na zdjeciach z Bardconu podejrzewalam ja slusznie o to), a po drugie... PODOBNO NIE Z MEZEM!
Ja wiem, ja zla kobieta jestem, ja wiem, ze nie moj interes, ze ROC ma prawo do dowolnych fanaberii, ale jakos tak... Nie spodziewalam sie... Jeszcze rozwod, no dobrze, nie wyszlo (szkoda), ale tak cicho sza i bez rozwodu? Gostek nie zabij mnie za to co pisze, ale tak to podobno wyglada. Sama bym chciala, zeby to byla nieprawda, mimo ze ROC nie wielbie przesadnie i nie interesuja mnie jej pomysly tak bardzo jak te LL.

"I've waited 42 years for this woman." - R. Tapert about LL snif

gostek_
Wojownik

Napisane posty: 609

View this character

PostWysłany: 24 12 2005, 0:20    Temat postu:

hehe "a to Ci- a właśnie" Kto by pomyślał...hm ale mnie to nie oburza. Ludzie są ludźmi i nie ważne czy znani i kochani czy normalni i przeciętni. Takie rzeczy widzi się wszędzie. Mi to łatwo przełknąć ponieważ nie śledzę życia prywatnego ani LL ani ROC ani nikogo innego. Dla mnie liczy się serial, świat w nim opisany, mity i wszystko inne co wykracza ponad rzeczywistość. Dobrze byłoby jednak żeby ludzie, którzy w filmie są dla nas bohaterami i w realu mieli zachowane pewne te "bohaterskie" cechy. Tu pewnie wszystkich zaskocze ale gostek_ jest idealistą i moralistą. Niepodoba mi się to (jeśli to prawda) ale w mojej głowie to bałąganu nie zrobi.
To chyba też oddala nas coraz bardziej od niby planowanego filmu. Zresztą i tak nie byłem za jego nakręceniem żeby właśnie darowć sobie rozczarowanie. Nie chcę widzieć Xeny bez ognia w oczach i Gabrieli z oczami zmęczonymi od jej życiowych problemów. Tak samo nie chcę widzieć nikogo innego włażącego w skórę Aresa/Kevina.
Może jestem ograniczony ale po za pewne kręgi nie przechodzę

Cytat:
Ja wiem, ja zla kobieta jestem,

a tu się zgadzam Razz
Cytat:
"I've waited 42 years for this woman." - R. Tapert about LL snif

Na taką kobietę warto czekać. Marzenie każdego mężczyzny.. Wink

Aga
Wojowniczka

Napisane posty: 278

PostWysłany: 24 12 2005, 13:41    Temat postu:

No dobrze, ja też życzę wszystkim Wesołych Świąt (żeby nie było) Wink
No, ale R, Twój post mnie zmroził!!! Szczerze to rownież poważnie obawiam się o zapowiadany wcześniej, planowany film, na który zapewne większość Xenites czekała/czeka z niecierpliwością... W moim przypadku może trochę z przymrużeniem oka na te plany spoglądałam, ale z drugiej strony z taką iskierką nadziei, że jeszcze może coś z tego będzie dobrego. Teraz jednak poważnie w to wątpię Sad
Jak widać, ROC "czerpie z życia pełnymi garściami". Jak dla mnie oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu. Oj, zawiodłam się i to bardzo Crying or Very sad

Cytat:
Ja wiem, ja zla kobieta jestem,

No, sądzę R, że aż tak źle to nie jest. Smile Oczywiście mogę się mylić, mam jednak nadzieję, że nie. Razz

Gość

PostWysłany: 26 12 2005, 0:19    Temat postu:

...

gostek_
Wojownik

View this character

PostWysłany: 26 12 2005, 1:31    Temat postu:

Podczas oglądania serialu miałbym zastanawiać się- jak to możliwe że kobitka o takich uczciwych oczach, może robić takie rzeczy? To by popsuło zabawe i dlatego nie przyglądam się życiu prywatnemu aktorów. Jeśli gdzieś usłyszy się jakąś ciekawostkę to może i dobrze coś wiedzieć ale niech żyją oni sobie spokojnie i zostawią mi swój serial. Obrazowo można powiedzieć, że "przez tą godzinę dziennie wolę pozostać w fantasy" a przez pozostałe 23 godziny zajmować się swoim realem Wink

Aga
Wojowniczka

PostWysłany: 26 12 2005, 11:26    Temat postu:

Mam nadzieję, że to plotka, bo ja również ROC uważałam za osobę bardzo sympatyczną, no a taka zdrada męża kładzie cień na jej charakter. Mimo, iż bardzo ją lubię jako filmową G, to jednak w realu muszę się przyznać, że chyba więcej uwagi poświęcam śledzeniu życia prywatnego LL. No, ale mniejsza z tym...
Film animowany o przygodach Xeny i G też bym chętnie obejrzała Smile Byłoby to u nas coś zupełnie innego. Ciekawa jestem, jakby się przyjeło?
Myślę, że nie byłoby z tym większych problemów. Naprawdę z przyjemnością obejrzałabym taką bajkę, o której R piszesz.

gostek_
Wojownik

View this character

PostWysłany: 26 12 2005, 15:22    Temat postu:

Cytat:
Nie rozumiesz.
Nie masz sie zastanawiac podczas ogladania. Nie masz sie zastanawiac jak Gabriela moglaby zachowac sie jak aktorka, ktra ja gra.
Nie masz w ogole sie zastanawiac.

Dzięki za wyjasnienie. Bez tego bym sobie nie poradził i jeszcze nie daj Boże podczas oglądania serialu zastanowiłbym się- "czy filmowa G i realna Roc mają z sobą coś wspólnego" Rolling Eyes

Fajnie byłoby wiedzieć że naprawde też jest taką fajną kobitką ale jeśli nie jest to trudno. Chyba nikt z nas nie ma w sobie takiej naiwności, żeby chcieć przelać na realną osobę cechy, które okazała w filmie. Że w realu też pisze swoje poematy, jest cnotliwa a nad głową aureolka. Jesna że bardzo byśmy chcieli żeby taka była ale chcieć to sobie można. Dlatego nie interesi mnie życior żadnego aktora. Po co do czegoś co sprawia frajde, w tym przypadku serial, po co doklejać do tego jakieś brudy?
Cytat:
w niczym mi to nie przeszkodzi ogladac jej jako Gabrieli. W koncu nie przenosze tez na nia glupot czy naiwnosci G z serialu.

Aga.
Gość

PostWysłany: 26 12 2005, 16:14    Temat postu:

No wiesz, ja też może z wielką pasją nie przeglądam i nie wyszukuję informacji o tychże aktorkach, no ale przyznasz, że przeglądając jakąś gazetę i widząc powiedzmy na pierwszej stronie,że jest wywiad z LL albo ROC, to co nie przeczytasz go? Oczywiście, że to uczynisz. Tak też jest u mnie. I od czasu do czasu przeglądam internetowe strony zarówno ROC jak i LL, aby dowiedzieć się, co też ciekawego u nich słychać Smile Tak więc czynię to nie tylko dlatego, że lubię je jako X i G, ale dlatego też, że mają ciekawe życie i warto niekiedy poczytać, jakie mają plany, nad czym obecnie pracują, czym się interesują, itd itp...

Aga
Wojowniczka

PostWysłany: 26 12 2005, 16:16    Temat postu:

Heh... ten powyższy post jest mój, tylko mnie wylogowało Sad

Gość

PostWysłany: 26 12 2005, 23:20    Temat postu:

...

gostek_
Wojownik

View this character

PostWysłany: 27 12 2005, 3:06    Temat postu:

To że jakiś aktor ma 2 dzieci czy inne tam takie to mnie nie interesuje. Nie jest to żadne uciekanie po prostu - mnie to nie interesuje. Na stronie LL czy Roc byłem tylko raz, więcej nie będę bo mnie nie interesi. Śmierć Kevina to jest zupełnie co innego. Niewyjaśnione, ciekawe itp- tu warto znać fakty.
Z tymi scrolami to napisałem żeby było bardziej obrazowo ale i tak każdy wyczyta to co chce wyczytać. R ale Ty kłótliwa jesteś jak diabli

Aga
Wojowniczka

PostWysłany: 27 12 2005, 10:43    Temat postu:

No kurczę, ja też spotykam po raz pierwszy w swoim życiu fana serialu, którego w ogóle nie interesuje, ani troszeczkę życie prywatne aktorów Shocked

Aga
Wojowniczka

PostWysłany: 27 12 2005, 21:09    Temat postu:

Gostek, R ma 100%-tową rację. Naprawdę wiele tracisz nie interesując się życiem prywatnym aktorów XWP w ogóle. Piszesz, że na stronach LL i ROC byłeś tylko raz. Naprawdę nic Ciebie tam nie zainteresowało??? O ludzie!!! Przecież to siłą rzeczy człowieka ciągnie, aby poczytać co nowego się dzieje u aktorów ulubionego serialu! Naprawdę ciężko mi w to uwierzyć, że Ciebie tam nic "nie interesi" Shocked Przecież na stronach tych można spędzić cholernie ciekawe godziny (nie przesadzam!)

Cytat:
Nawet ten wybryk ROC w wiekszosci spotkal sie z kmetarzami, ze jakkolwiek i cokolwiek zrobila czy sie zdarzylo, to przede wszystkim ciesza sie, ze bedzie miala dzieck oi zycza jej wszystkiego dobrego.

No właśnie, cokolwiek się zdarzyło. Prawda to czy fikcja. Jest w ciąży z mężem, czy nie. Trudno, stało się! Tak więc nie pozostaje mi nic innego, jak mimo wszystko napisać: ROC gratuluję!!! Smile

aniabyczek

Napisane posty: 132

View this character

PostWysłany: 27 12 2005, 21:23    Temat postu:

Jesli chodzi o Kevina Smitha to jego smierci dowiedzialam siew kawiarence internetowej-niecaly tydzien po fakcie...
Co do animowanej X..coz musialoby to byc Anime,bo inaczej bym nie zdzierzyla innej X.
A do Renee...mam nadzieje ze To jest falszywa plota,albo chocby w niewielkim stopiu nie do konca prawdziwa i ktos na necie walnal nieprawdziwa historyjke.Dobra,moge sie ludzic Wink ,ale wezmy pod uwage to,ze jesli ktos to przeczytal (mowie ogolnie R;)mogl np zle zrozumiec,przeczytac i inaczej powtorzyc.jest wielkie prawdopodobienstwo,ze jezeli jedna historia zostanie powtorzona przez nastepne 20 osob przewaznie cala historia zostanie przeksztalcona,zle powtorzona-bo kazda osoba moze inaczej ja zinterpretowac,dodac cos od siebie i zmienia to cale wyrazenie.
Ale Renee...nie moglabym w cos takiego uwierzyc.Mysle ze ja wzieli do roli G bo miala takie usposobienie-tej nie winnej,tej dobrej i lagodnej,lagodzacej obyczaje...Musiala cos w sobie miec!Mysle ze skoro na taka wygladala to musialo to cos odzwierciedlic z jej "prawdziwe ja".
Byc moze faktycznie sie ROC zmienila,poczula sie ta niegrzeczna dziewczynka,stwierdzila ze chce sie w koncu zmienic i sprobowac zycia...przeciez kazdy z nas ma te mroczna strone,prawda?Tak jak Xena,nie chcemy byc zawsze swieci,tymi grzecznymi dziecmi ktore nigdy nie robia nic zlego. Niekiedy tak bywa, ze chcemy byc z jedna osoba,a zaraz potem moze nam sie spodobac druga Twisted Evil ...
W kazdym razie ciezko mi jest sobie pomyslec o tym,ze TA Renee(GABRIELLA)zrobila "cos takiego"... Rolling Eyes

aniabyczek

Napisane posty: 132

View this character

PostWysłany: 27 12 2005, 21:30    Temat postu:

Aga napisał:
Tak więc nie pozostaje mi nic innego, jak mimo wszystko napisać: ROC gratuluję!!! Smile

No nie,Aga sorry, ale tu nie ma czego gratulowac.W sumie hehe nie masz jak jej tego powiedziec. Co jak co,fakt moze kazdemu(kobiecie) sie zdarzyc,ale mimo wszystko kazdy krovcszy swoimi sciezkami.
Z reszta faceci az tak wielkiej wagi nie przywiazuja do informacji z prasy dotyczacych czyjergos zycia.Bardziej bym powiedziala ze pilkarzy ulubionego zespolu Wink juz jak co to faceci interesuja sie facetami(w pozytywnym znaczeniu)a baby babami Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Aktorzy, wywiady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: