latin2 Xena Warrior Princess e-gosciniec Zobacz temat - pare slow jak zwykle
Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Grupy
pare slow jak zwykle
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Uwagi i sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R
Gość

PostWysłany: 10 10 2005, 17:43    Temat postu: pare slow jak zwykle
Odpowiedz z cytatem  Uruchom translator Pisownia

Hejka
Ladne to forum. Wystroj m isie podoba, chociaz jak zwykle, czarne tlo dla mnie to za ciemno Sad Nic nie widze, skorki by sie przydaly. No i moze mozliwosc wiekszych fontow do wyboru. Ale to zastrzezenia, ktore mam do kazdego forum zwykle Smile
Mam nadzieje, ze tutaj nie dopadnie mnie przypadlosc przymusowej rejestracji.
Aha administratorze uwazaj na prawa autorskie. Troche fanow jest w naszym kraju i to bardzo nieladnie pozwalac krasc im ich prace, ktora i tak przeciez probuja sie dzielic, nie ukrywaja gleboko na dnie jeziora. Zasada jest taka: jak ktos cos znjadzie fajnego i xenowego u kogos, to podsyla linka do tego, a nie podaje na forach zawartosc jakiejs strony. Jezeli ktos robi to, bo nie wiedzial, ze nie powinien, to nalezy mu zwrocic uwage.
Pozdrawiam

gostek_
Wojownik

Napisane posty: 609

View this character

PostWysłany: 10 10 2005, 18:17    Temat postu:

hejo. Jest jeszcze jedna skórka dostępna w profilu. Masz racje R z przywłąszczeniem sobie cudzych prac. Wież mi, zawsze postępuje uczciwie i staram się umieszczac autora textu i link do niego. Chodzi o post "komiks". Niestety dostałem go mailem tak jak i obrazek i nie znam jego prawdziwego autora. Skoro piszesz że Ty nim jesteś to przepraszam (kurde ale początek forum:( ) Już go usuwam zgodnie z żadaniem. Widac przesadziłem z entuzjazmem i nie pomyślałem. Moja wina! ale nauczy mnie to rozumu! Sorki jeszcze raz

R
Gość

PostWysłany: 10 10 2005, 19:19    Temat postu:

Oki, przeprosiny przyjete Smile
Lepiej nie zamieszczac polskich rzeczy otrzymanych mailem - na 99% maja one autora - polskiego xenite, ktorego zapewne znajdziesz bez trudu na xenapl albo na ktorejs z polskich stron, do ktorych, np. u mnie sa linki Smile
Zdroweij, milej i bezpieczniej jest umieszczac rzeczy anglojezyczne, bo w koncu samemu jesie tlumaczy, pochodzace z grup dyskusyjnych. Wszelkie inna na pewno pochdza z jakiejs strony i wtedy lepiej podac po prostu link. Zachodniacy maja jeszcze fobie na punkcie forwardowania listow. W Polsce tego nie ma. Mozna forwardowac do woli o ile calosc i zaznaczeniem skad i czyje. No chyba, ze dana grupa jest obwarowana jakas konspiracja i zaznacza sobie, ze nie wolno ujawniac tresci poza jej podworkiem. Ale to rzadko.
Jezeli to nie srpawi ci trudnosci, to ja bym byla za fontami takimi jak na forum cholito Smile.

Gość

PostWysłany: 10 10 2005, 19:27    Temat postu:

[quote="Pilgrim"]hejo. Jest jeszcze jedna skórka dostępna w profilu./quote]

Profilu rejestracyjnym? No to klops dla mnie, jak sam wiesz Sad

gostek_
Wojownik

View this character

PostWysłany: 10 10 2005, 20:14    Temat postu:

R fajnie że już sie nie gniewasz. Postaram się dodać kilka skórek jak tylko moje skromne umiejętności wzrosną i textem też się zajme tylko daj mi troszke czasu ok?

Xenka
Gość

PostWysłany: 10 10 2005, 22:13    Temat postu:

Pewnie nie jestem tu mile widziany,zdaje sobie z tego sprawe. Ale coz,jestem tu w interesach,bo uwazam ze ktos pierwszy musi wyciagnac reke,pewnie uznales moje ostanie posty na forum marty jako atak ale tak nie bylo. Ktos musi przerwac ten krąg niechęci i uwazam ze w takich sytuacjach nie ma znaczenia kto pierwszy postawi białą flagę. Dzis robię to ja,nie wiem,Gostek,czy zechcesz przyjąć moj sojusz ale mam wrazenie ze rozstawanie sie w obopolnym niesmaku jest smieszne i trzeba cos z tym zrobic. Oboje jestesmy fanami tego samego lecz zamiast nas to polaczyc od poczatku nas to dzieliło,chyba czas,aby to sie skonczylo. Ja wyciągnalem reke,a teraz juz wszystko zalezy od Ciebie,czy zechcesz rozejmu czy nie.
Pozdrawiam forumowiczow

gostek_
Wojownik

View this character

PostWysłany: 11 10 2005, 6:51    Temat postu:

Witaj Xenka:) Ech piszesz o zerwaniu kręgu niechęci a tamten post uznałem jak piszesz za atak bo tak wyglądał. Ale masz racje, zostawmy to wreszcie bo nasze skakanie do oczu psuje nam tylko zdrowie i opinię wśród fanów innych dziedzin. Traktujmy siebie poważnie i na równi Wink
pozdrawiam

R
Gość

PostWysłany: 11 10 2005, 11:06    Temat postu:

No, tak trzymac chlopaki, to mi sie podoba Smile
Gostek z wielkoscia tekstu juz sobie poradzilam - widze, ze moge t osobie ustawic, nawet jako gosc (choc szkoda, ze juz koloru literek nie Sad). Wiec to nie takie pilne Smile
Na skorke czekam z niecierpliwoscia, ale czekam Smile
Na forum Marty wypowiem sie jeszcze co do postu festowego - Xenka jak najbardziej powinienes je przeniesc gdzie indziej Smile
Bo to nie do konca tak jak gostek zrozumiales. A poza tym czemu zaraz ban? Ciekawa wymiana pogladow Smile
O to chodzi wlasnie we wzajemnym korespondowaniu na forach. Chce przedstawic swoj punkt widzenia i poczytac co kontrdyskutant na to Smile
Na forum brakuje mi chyba dzialu w stylu bohaterowie czy cos takiego. Gdzie bysmy dyskutowali o postaciach.
Podzial na zbroje i magiczne przedmioty itp. chyba nie jest potrzebny. Mozna by zamienic to na jakis bardziej ogolny, np. zbrojownie, w ktorej bysmy pisali zarowno o zelastwie i artefaktach serialowych jak i moze o prawdziwych Smile
I moze jakis dzial roznosci, gdzie wrzucaloby sie wszelkie okoloserialowe (ale nie ploty OT) tematy, typu wlasnie fandom, gry, gadzety na przyklad. Chociaz nie, taka role do gadzetow i gier to chyba skarbiec pelni? Podzial teamtyczny forum bardzo mi sie podoba teg oz XenaStation. Moze warto to zaadaptowac tutaj, jako, ze tamt oforum jest zostawione na pstwe losu przez moderatorke?
Dobrze by bylo taki wlasnie wstepniac zrobic informujacy o czym w nim pisac.

R
Gość

PostWysłany: 11 10 2005, 11:16    Temat postu:

A i jeszcze jedno <bosh jaka ze mnie sklerotyczka i niezdecydowana kobieta Razz>.
Nazwij jakos ladnie strone indeksowa w meta i headach Smile
Zeby od razu bylo wiadomo po pasku o czym to forum. Bo na razie jest to index i koniec.
Xenowy gosciniec?
Moze fani mieliby jakies pomysly na nazwe i ktoryas by ci sie spodobala?

Gość

PostWysłany: 11 10 2005, 11:48    Temat postu:

R- dział bohaterowie i zbrojownia- czemu sam o tym nie pomyślałem Embarassed To pasuje perfect bo starałem się właśnie żeby powiewało troszke fantastyką. Dlatego ten temat "magiczne przedmioty" ale fakt wygląda on troszkę głupkowato. Zaraz pozmieniam:) Stronka Xenastation jest bardziej zawodowa. Wiem że wygląda ciekawiej i fachowo ale wolałbym nie papugować. Lepiej chyba zachować odrobinę odmienności, tak żeby każde z for miało swój klimat nawet jeśli oznacza to kilka minusów. Tak myśle. Xenowy gościniec- hm. Wiesz jest tak: Wiem że na forum nie powinno być za dużo tematów, bo jak pisze się ich zadużo to właściwie takie forum jest o niczym. Zastanawiam się czy nie dodać działu poświęconego literaturze fantasy ale to dalekieee plany bo sam sobie z tym nie poradzę. Nikt nie chce tu zaglądać więc tym bardziej nie znajdę zainteresowanego pomocą moda lub Junior Admina Sad

R
Gość

PostWysłany: 11 10 2005, 12:07    Temat postu:

XenaStation a forum przy nim, to dwie rozne, wlasciwie niezalezne rzeczy jaka sama Yselle twierdzi.
Nie sadze, zeby to bylo papugowanie negatywne. Chodzi o zaadaptowanie tutaj tematyki dzialow. Czesci z nich jakie sa na tamtym forum. Nazwy oczywiscie musza juz byc wlasne. Na pewno te dzialy pojawilyby sie tutaj i tak i tak, bo sa takie same dla kazdeg oforum i xwp. Ale po co dochodzic latami doswiadczenia do czegos co juz zostalo doswiadczone? Tak to bym nie namawiala, ale po prostu przez to, ze tam nie moge pisac, widze jedyne rozwiazanie przeniesc tutaj czesc tamtej tematyki.
Magiczne przedmioty nie brzmia glupio. Nie brzmia tylko jako jakis oddzielny samodzielny dzial na forum - to raczej po prostu temat dyskusji w jakims dziale.
Na poczatek mozesz dodac dzial literatura fantasy powiazana, inspirowana czy skojarzeniowa z XWP (sama nosze sie z pomyslem zrobienia na swoje jstronie dzialu o filmach fantasy, ktore kojarza mi sie z XWP i generalnie o nich, bo jest ich malo oraz o muzyce, ktora kojarzy mi sie ze sciezka dziwekowa LoDuki). Ja osobiscie wolalabym, zeby w przeciwienstwie do wiekszosci for na sieci, to bylo poswiecone tylko XWP i okolicom, a nie wszystkiemu. Ale to juz nie w mojej gestii przeciez Smile
Utworz moze odzielny dzial TV ALERT, w ktorym podawaloby sie inf o programach i oprocz tego o nich mowilo?
Nadarza sie np okazja podyskutowania o LL w Tarzanie.
No i moze ten FANDOM, gdzie moznaby zamiescic dyskusje o festach, spotkaniach, zjazdach innych i konwentach fantastycznych.
Tym sposobem twoje forum byloby troche powazniejsze, ale bez przesady Smile
Na forum Magdy z kolei doskonale pasuja takie dzialy jak virtualny sezon, rozne ankiety o strojach czy czakramach, ocena odcinkow itp. Tutaj z kolei mozna je uzupelnic podajac jakies behindy.

gostek_
Wojownik

View this character

PostWysłany: 11 10 2005, 16:31    Temat postu:

Czy ten obrazek na górze nie wydaje się ździebko krzywy? Czy tylko mi się wydaje...

R
Gość

PostWysłany: 12 10 2005, 8:09    Temat postu:

Chyba ci sie wydaje Smile
a nawet jezeli nie, to nie ma t oznaczenia. Nie rzuca sie specjalnie w oczy z czyms na anty.

gostek_
Wojownik

View this character

PostWysłany: 12 10 2005, 8:29    Temat postu:

Ech coś mi nie gra jak patrzę na dolną linię obrazka. Wcześniej wydawało mi się też, że jego lewa strona jest bardziej zwężona, teraz wydaje mi się że prawa ale najlepiej będzie jak przestane sie tak wpatrywać Rolling Eyes

gostek_
Wojownik

View this character

PostWysłany: 24 10 2005, 23:48    Temat postu:

R możliwe że niedługo pewna fachowa osoba pomoże mi zrobić wszystkie usprawnienia że tak powiem więc proszę jeszcze o kilkudniową cierpliwość

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Uwagi i sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: