latin2 Xena Warrior Princess e-gosciniec Zobacz temat - XWP sequel- Zasady
Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Grupy
XWP sequel- Zasady

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Komentarze i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gostek_
Wojownik

Napisane posty: 609

View this character

PostWysłany: 16 02 2006, 14:58    Temat postu: XWP sequel- Zasady
Odpowiedz z cytatem  Uruchom translator Pisownia

Tak w skrócie:

Nowe przygody i odcinki

Przy zakładaniu nowego tematu/odcinka, proszę umieścić w tytule znacznik [sequel] odc (numer) i tytuł
przykład:
[sequel] odc 1 "Xena"
[sequel] odc 2 "Powrót Xeny" itd itp

Tworząc nowe odcinki proszę o zakończenie jednego, zanim zaczniemy kolejny. Dzięki temu nie pogubimy się w wątkach i będziemy w stanie ze starego wątku, wyciągnąć kolejne pomysły do nowych przygód.

Możemy też stworzyć swojego własnego bohatera czy bohaterkę i umieścić w sequelu. Zanim wciśniemy taką postać w wątek, musimy ją/siebie przedstawić i opisać w dziale:
Obsada czyli bohaterowie

Komentarze i pomysły
Pomysły z czasem się kończą lub nie ma czasu na ich zrealizowanie. Jeśli ktoś ma pomysł okraszony zapałem, prosimy o jego przedstawienie w tym dziale. Zapał się udziela więc każdy pomysł ma szansę na zrealizowanie, a że człowiek zapalony czasu nie liczy- mamy tu szansę na świetną zabawę. Wink

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Komentarze i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: