latin2 Xena Warrior Princess e-gosciniec Zobacz temat - LL użycza głosu
Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Grupy
LL użycza głosu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Aktorzy, wywiady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
g_
Gość

PostWysłany: 16 02 2008, 14:10    Temat postu: LL użycza głosu
Odpowiedz z cytatem  Uruchom translator Pisownia

Juz w dwóch filmach animowanych, na jakie się przypadkowo natknąłem w ciągu kilku ostatnich dni.

Dragonlance Dragons Of AutumnTwilight (2008)

Cytat:
Sześciu przyjaciół - krasnolud, półelf, wojownik, mag, rycerz i kender - rozdzielają się, by odnaleźć ślad starożytnych, prawdziwych bogów w świecie Krynnu. Po pięciu latach, spotykają się ponownie i dzielą wieściami o nadchodzącej wojnie oraz rosnącym złu. Na swej drodze spotykają przepiękną kobietę i jej barbarzyńskiego obrońcę, którzy są owym śladem jakiego poszukiwali. Teraz muszą zmierzyć się z potworami i demonami wykraczającymi poza ich wyobrażenia - demonami, które mogą ich zniszczyć albo uczynić największymi bohaterami, jakich świat Krynnu widział.

produkcja: USA gatunek: Animacja , Fantasy , Przygodowy
data premiery: 2008-01-15 (Świat)

Głosu użycza widocznej na okładce blondwłosej "czarodziejce, kapłance" trudno mi określić, bo oglądałem tylko pierwsze 20 minut

Justice League: The New Frontier (2008)

Tu wciela sie w Wonder Woman i przyznam, ze jej głos wypadł typowo Xonowo i charyzmatycznie. Jeśli ktos ma ochote obejrzeć, to

tutaj link to filmu online
Ja własnie obejrzałem Wink Nie zachwyca, ale jesli ktos nie ma co robić, to obejrzeć warto, chociażby dla samej LL.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Aktorzy, wywiady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: