latin2 Xena Warrior Princess e-gosciniec Zobacz temat - zszokowana!
Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Grupy
zszokowana!
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Aktorzy, wywiady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga
Wojowniczka

Napisane posty: 278

PostWysłany: 27 12 2005, 22:27    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem  Uruchom translator Pisownia

Cytat:
No nie,Aga sorry, ale tu nie ma czego gratulowac.

Dlaczego Aniu? Ja kobitkę lubię i życzę jej jak najlepiej, dlatego jak napisałam-mimo wszystko gratuluję dzieciaczka (chociaż mam cichą nadzieję, że to tylko plotka).
Może i masz rację, że facetów nie interesuje tak bardzo życie prywatne aktorów, ale jak dla mnie to jednak jest dziwne, że fana serialu XWP nie interesuje najmniejszy szczegół z życia zarówno LL, jak i ROC. Przecież nie mówię, że ma codziennie przeglądać ich strony, no ale żeby dosłownie nic nie interesowało??? Shocked Jestem cholernie tym zaskoczona i naprawdę pierwszy raz z tym się spotykam.

aniabyczek

Napisane posty: 132

View this character

PostWysłany: 28 12 2005, 0:49    Temat postu:

Cytat:
ale jak dla mnie to jednak jest dziwne, że fana serialu XWP nie interesuje najmniejszy szczegół z życia zarówno LL, jak i ROC.

Tzn wiesz,ja tam w szczegoly dokladnie nie wchodze co, kto i czym sie ineterere. Wink Ale na forum Yselle w sierpniu gostek pisal , ze sam prawdopodobnie zadnego powaznego fana nie spotkal, wiec dla mnie takze to jest dziwne, bo skoro nie spotkal to byc moze za takiego sie uwaza,a tu prosze Razz !Jaka niespodzianka,mam na mysli to, ze powazny fan nie ciekawi sie skromnymi watkami z zycia naszych bohaterek Confused Shocked Very Happy ?A to dopiero numer Wink Laughing

gostek_
Wojownik

Napisane posty: 609

View this character

PostWysłany: 28 12 2005, 3:01    Temat postu:

To po za tematem ale ok...
Nie interesuje mnie ich życie prywatne i powtarzał tego po raz dziesiąty nie będę. Fanem też się nigdy nie określiłem. Lubię serial, lubię o nim klikać i tyle; jakieś tam określenia "fan" czy inne nie są mi potrzebne.
ze sam prawdopodobnie zadnego poważnego fana nie spotka
Tak spotkałem wielu poważnych. W temacie poświęconemu czakramowi i zajmującemu kilka stron, zgłębiłem swoja wiedzę o to, kto na jakim kanale oglądał...a jakie fajne obrazki żem sem pooglądał. Normalnie nawet nie wiedziałem że jest tyle seriali brazylijskich.
Cytat:
powazny fan nie ciekawi sie skromnymi watkami z zycia naszych bohaterek Confused

a co znaczy "poważny fan"? Nigdy nie ukrywałem, że mam od Was inne postrzeganie serialu, inne rzeczy mnie w nim kręcą i takie tam.
Zabawy- "Ty być fan" Ty nie być fan" mnie nie interesują.
Na forum Yselle się czepiałem bo byłem rozczarowany. To forum założyli ludzie Xenowo doświadczeni ale nie było z kim poklikać.
Nie chce mi się dalej wyjaśniać bzdur

aniabyczek

Napisane posty: 132

View this character

PostWysłany: 28 12 2005, 14:17    Temat postu:

Oj gostek, a zastanawialam sie czy wlasnie Twoj nastepny post bedzie z pretensja.Nie chcialam Cie draznic, poprostu jesli juz jest taki temat to nawiazalam do niego Twoje slowa,ale nie mialam nic zlego na mysli.Ok rozumiem,miales i nne poglady i wcale nie musiales sie ze wszystkimi dogadac mimo ze to bylo typowo xenowe forum,ok.Wzbudza w nas to troszke zdziwienie, ze jak sie kogos lubi to sie nim inetresuje nawet jakimis watkami z zycia.Ale gostek sie wyrozniasz sama swoja osoba Razz wiec juz nic nie mowie Wink

Aga
Wojowniczka

PostWysłany: 28 12 2005, 14:37    Temat postu:

No właśnie, Gostek zrozum nas to trochę zastanawia. Shocked Jesteś taką innowacją wśród fanów. Przecież Ciebie nikt tu nie namawia, abyś przeglądał strony aktorek codziennie, wyszukiwał w gazetach artykułów, wywiadów itp. Staramy się Tobie uświadomić choć troszeczkę, że jednak od czasu do czasu warto niekiedy zainteresować się odrobiną prywatności aktorów XWP, bo to ma swoje zalety... Smile

Cytat:
Nie chce mi się dalej wyjaśniać bzdur

Skoro dla Ciebie to są bzdury, to ok. Widzę, że nie ma sensu jakiegokolwiek komentowania tego. Mad

gostek_
Wojownik

View this character

PostWysłany: 28 12 2005, 21:04    Temat postu:

Cytat:
A na proby wyjasnienia mamy od ciebie komentarze w stylu "bzdury", "kurde" i pretensje

Nie, to nie są pretensje tylko dla mnie to naprawdę są bzdury. Ciężko wam zrozumieć, że nie interesują mnie koszulki sprzedawane przez LL czy malowidła Roc. Żeby uniknąć posądzenia powiem, że wiem to "niechcący" z xenastation.
Cytat:
ze jak sie kogos lubi to sie nim inetresuje nawet jakimis watkami z zycia

Niekoniecznie. Zresztą nigdy nie pisałem, że lubię którąś z aktorek. Nie zaprzeczam; fajne kobitki ale wolę je oglądać w serialu albo u siebie w domu. Na to drugie nie ma szans więc pozostane tylko przy serialu.
Ta rozmowa mnie męczy. Upieracie się jak jeden głos do rzeczy, do których jesteście przyzwyczajone.
Normalnie w tym miejscu bym skończył bo temat mnie zupełnie nie interesuje ale...
Cytat:
Roznisz sie od wiekszosci fanow xwp. To juz nie nasza wina przeciez <g>. Tym sposobem czesci rzeczy po prostu nie zrozumiesz

Wyszukana obelga. Nie R to Ty nie rozumiesz. Jesteś/cie zupełnie identyczni w poglądach i zrodziło się w was głupie przekonanie, że jeśli ktoś widzi w serialu co innego to jest z nim coś nie tak. Prymitywne myślenie. Zresztą ja mogę powiedzieć to samo; nie spotkałem "fanów" którzy w taki natrętny sposób dawali mi do zrozumienia że mam widzieć to i tylko to; czyli to co chcecie żebym widział. To tak jakby podobała nam sie ta sama piosenka, z tą różnica że wam głównie brzmienie gitary a mi głos śpiewaczki. Nie ma w was za pieruna wyrozumiałości ani szacunku dla innych Xenowych gustów. Dla mnie temat wyczerpany.
Ostatnie posty raczej tu nie pasują i potem ja jakoś poprzenoszę

gostek_
Wojownik

View this character

PostWysłany: 29 12 2005, 9:08    Temat postu:

Mamy odmienne poglądy- ok. Wy piszecie jak kobiety a ja jak facet i chyba zawsze będą odmiennie wyrażone przekonania. Nie rozumiem tylko czemu zostało to tak rozdmuchane. Tak Huzia na Józia. Napisze z innej beczki. Jeśli już chcecie mnie "nawrócić" i pokazać to czy tamto to nie róbcie takiej nagonki. To tylko sprawia że bierze mnie jeszcze większa niechęć do zrobienia kroku w kierunku waszych poglądów i niechęć do zerknięcia; co Wy tam znowu widzicie...
Cytat:
Mysle, ze zrobiles przykrosc Adze piszac o tych bzdurach. To takie niemile gaszenie dyskusji. Mamy sie zatkac, tak?

Nie wiem o co chodzi. Zaczynam mieć obawy czy można przed Wami spokojnie opisać to co lubie w serialu a czego nie. To zaczyna być krępujące bo jednak do rozmowy i wyrażania fascynacji światkiem fantasy, potrzebna jest też "pewność" że to co piszę, nie spotka się z żadnymi odpychaczami. Życie prywatne aktorów mnie nie interesuje bo to real- dla mnie "bzdura" i to jest takie obraźliwe? Oburzające?
Cytat:
Mamy sie zatkac, tak?

Tu odsłania się kolejny problem, o którym pisałem w "uwagi względem forum". Oceniacie moje słowa nie jako gostka_ normalnego gościa, który chce sobie poklikać z fascynatami serialu, tylko oceniacie moje wypowiedzi jako administratora forum. A w takim przypadku łatwo jest o "pretensje" i obrażanie się.

Aga
Wojowniczka

PostWysłany: 29 12 2005, 11:34    Temat postu:

I Ty Gostek piszesz o naszym braku szacunku w stosunku do Ciebie? Shocked No, tu chyba jest trochę na odwrót. Jeżeli nazywasz "bzdurami" coś, co jest dla nas ważne, to świadczy to raczej o Twoim nieco lekceważącym podejściu do nas. Skoro nie interesuje Cię życie prywatne aktorów, to ok. Już o tym wiem i nie będę Cię "namawiać" (jak twierdzisz, że wspólnie z R i Anią to czynimy) do przeglądania fanklubów LL czy ROC. Ale nie pisz mi, że nie mam do Ciebie szacunku, bo szanuję każdego, kto mnie szanuje i tu już nie ma znaczenia nawet czy fan serialu czy nie.
Obrażać się nie będę, bo do obrażalskich nie należę, ale nie ukrywam, że po przeczytaniu tego ostatniego zdania z Twojej wypowiedzi, poniosło mnie, bo wszystko wszystkim, ale nie zniosę, kiedy ktoś nazywa "bzdurami" coś, co jest dla mnie bardzo ważne i czym się interesuję. Mad
No i to, że w wielu sprawach (ale zapewne nie we wszystkich) się z zgadzamy, to fakt. No, ale o to nie możesz mieć do nas pretensji, to już nie nasza wina. Tak po prostu jest.
A zresztą już nic nowego nie dodam, bo pięknie to R wyłożyła w powyższych postach i tu mogę tylko napisać, że właśnie tak to wygląda.

gostek_
Wojownik

View this character

PostWysłany: 29 12 2005, 12:08    Temat postu:

Mam wrażenie że idziecie za głosem R jak gęsi, jedno po drugim. Zalecam pracę nad swoim charakterem i rozwijanie własnej indywidualności
Cytat:
I Ty Gostek piszesz o naszym braku szacunku w stosunku do Ciebie?

Nic podobnego nie napisałem. Napisałem żebyście w końcu zrozumiały że mam prawo do odrębnego zdania! To zostało już wyjaśnione więc finito

Cytat:
Obrażać się nie będę, bo do obrażalskich nie należę, ale nie ukrywam, że po przeczytaniu tego ostatniego zdania z Twojej wypowiedzi, poniosło mnie, bo wszystko wszystkim, ale nie zniosę, kiedy ktoś nazywa "bzdurami" coś, co jest dla mnie bardzo ważne i czym się interesuję.

Chyba wyraźnie dałem do zrozumienia że dla mnie wymienione "punkty" są nie istotne, że mnie nie interesują i głowy sobie nimi zawracał nie będę. Czy obraziłem Was? Czy napisałem- macie coś nie tak skoro Was to interesuje?!
A jeśli w innej dyskusji wytknę negatywy postaci, którą akurat faworyzujesz to jaka będzie reakcja? Płacz że gostek_ jest be, bo tak.

odjechaliśmy strasznie od tematu. Klikajmy tu o ciąży Gabrieli a jeśli już mamy się kłócić to lepiej tutaj:
klik

Aga
Wojowniczka

PostWysłany: 29 12 2005, 14:40    Temat postu:

Cytat:
Mam wrażenie że idziecie za głosem R jak gęsi, jedno po drugim. Zalecam pracę nad swoim charakterem i rozwijanie własnej indywidualności.

Oj przeginasz kolego, przeginasz... Masz bardzo niesłuszne wrażenie, bo nic takiego nie ma miejsca! Evil or Very Mad Mam swoje poglądy i swoje zdanie. To, że napisała to akurat R-więc z nią się zgadzam. Ale równie dobrze mogłaby coś takiego napisać Yselle i wtedy ją bym poparła. Nie jestem dziesięcioletnim dzieciakiem, który nie umie od siebie nic napisać i czepia się wszystkiego co przypadnie do gustu. Evil or Very Mad Jak napisałam nie we wszystkim z R się zgadzam (zdążyłam już to zauważyć). I bardzo dobrze, że tak jest, bo wtedy byłoby zbyt różowo Wink
A w tym przypadku myślę i uważam podobnie... ot, cała filozofia!
Aha... i jeszcze jedno: co do mojego charakteru... no sorki, ale Ty niewiele możesz na ten temat napisać!!!

Aniabyczek.
Gość

PostWysłany: 30 12 2005, 20:14    Temat postu:

[quote]gostek_
Mam wrażenie że idziecie za głosem R jak gęsi, jedno po drugim

Oj no,no tylko bez takich Wink ,od czasu rozpoczecia calej tej..chm jakby to okreslic.."burzliwej konwersacji" Wink nie udzielilam sie,wiec nie pisz, ze MY(Aga i ja)idziemy jak gesi za R bo sie jeszcze nie udzielilam w tej sprawie Smile
Ok,mam nadziejem, ze juz wiecej nie bede pisac postow zbednych w tej tematyce

Gość

PostWysłany: 01 01 2006, 13:35    Temat postu:

No byl moj post powyzej...sorry,klopoty z logowaniem

R
Gość

PostWysłany: 01 01 2006, 18:05    Temat postu:

To podpisuj sie w tresci listu, pod tekstem Smile
Nadal niewiadomo czyje Smile

Aga
Wojowniczka

PostWysłany: 01 01 2006, 18:08    Temat postu:

No i w dalszym ciągu nie wiemy kogo? Wink Smile

PS. Aha... wiem, że tu to tak nie bardzo pasuje, ale już przy okazji...
Być może nie wiecie, ale u Ingi mamy nowe forum. Genialnie!!! Im więcej tego tym lepiej Razz Smile Very Happy

Ok. Teraz trzeba iść jeszcze odpocząć, bo jutro kolejny ciężki dzień w pracy Sad A noc była BAAARDZO długa!!! Razz Cool

Gość

PostWysłany: 01 01 2006, 23:25    Temat postu:

przepraszam, no kurcze nie rozumiem cos mi sie knoci
tak dla pewnosci podpisuje sie ANIABYCZEK Wink

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Aktorzy, wywiady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: