latin2 Xena Warrior Princess e-gosciniec Zobacz temat - Janice na Dzikim Zachodzie czyli nowa rola Renee
Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Grupy
Janice na Dzikim Zachodzie czyli nowa rola Renee
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Aktorzy, wywiady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dewi_
Gość

PostWysłany: 17 11 2006, 21:41    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem  Uruchom translator Pisownia

Czyz ta mina nie jest interesujaca ? Very Happy

gostek__
Gość

PostWysłany: 17 11 2006, 23:50    Temat postu:

Nie do opisania Wink

Reyes

Napisane posty: 42

PostWysłany: 18 11 2006, 21:38    Temat postu:

Najwyraźniej chce coś zbroić! Very Happy

P.S. Na www.imdb.com jest sporo nowych zdjęć z filmu. Na Ausxipie też coś dorzucili.

gostek__
Gość

PostWysłany: 18 11 2006, 22:35    Temat postu:

Niby to western ale całość wygląda mało cowboy'sko. Może to przez fakt, że nadmiar tam kobiet z coltem zamiast tańczących w saloonie.
A takie właśnie powinny być westerny: nieogolone gęby, żucie tytoniu, rozróby w saloonie, zaczepianie kelnerek i strzelanie do każdego, kto krzywo spojrzy. Wink
Dlatego z niecierpliwością czekam na jakiś trailer, bo może da taki właśnie obraz filmu.

Zico

Napisane posty: 89

PostWysłany: 19 11 2006, 4:48    Temat postu:

Czy to aby nie nadmiar optymizmu?
Nie mówię, że Ren ma porażkę we krwi, ale od ukończenia XWP, nie wystąpiła jeszcze w niczym, co można by nazwać, nawet nie sukcesem, ale choćby przyzwoitą produkcją. I co byłoby znane poza najwierniejszą grupką fanów.
Aha. I schowajcie gdzieś to zdjęcie otwierające stronę. Wygląda na nim, jak sześćdziesięciolatka.

gostek__
Gość

PostWysłany: 19 11 2006, 14:07    Temat postu:

Nie optymizm względem filmu, tylko frajda z nowej i nietypowej roli Roc. Twojej opinii na temat braku jej umiejętności również nie podzielam.

Zico napisał:

Aha. I schowajcie gdzieś to zdjęcie otwierające stronę. Wygląda na nim, jak sześćdziesięciolatka.

To co będzie umieszczane nie wymaga Twojej aprobaty a jeśli fotka się nie podoba-nie oglądaj.

Aga
Wojowniczka

Napisane posty: 278

PostWysłany: 19 11 2006, 15:19    Temat postu:

Nie, no fotka nie jest zła. Jak dla mnie bomba! Razz

Zico

PostWysłany: 19 11 2006, 18:53    Temat postu:

Cytat:
Twojej opinii na temat braku jej umiejętności również nie podzielam.

Nie napisałem tutaj, że nie wierzę w jej umiejętności, tylko, że nie potrafi pokierować swoją karierą. Nie uważasz, że frajda byłaby jeszcze większa, zobaczyć ją w jakimś przyzwoitym filmie?
Cytat:
To co będzie umieszczane nie wymaga Twojej aprobaty a jeśli fotka się nie podoba-nie oglądaj.

Jak sobie chcecie, ale podobno uważacie się za fanów ROC.

gostek_
Wojownik

Napisane posty: 609

View this character

PostWysłany: 19 11 2006, 19:27    Temat postu:

Cytat:
Nie napisałem tutaj, że nie wierzę w jej umiejętności, tylko, że nie potrafi pokierować swoją karierą. Nie uważasz, że frajda byłaby jeszcze większa, zobaczyć ją w jakimś przyzwoitym filmie?

Owszem, jednak przyhamowałem nieco swoje oczekiwania. ponieważ patrząc z innej strony, ciężko jest wymagać od gwiazdeczki pewnego serialu mega hollywoodzkich ról. (gwiazdeczki...jak mi to przez gardło przeszło).
Tylko nielicznym to się udaje, dlatego cieszmy się z tego co jest nawet gdy dla nas to mało.
Patrząc z jeszcze innej strony, należy na plus ocenić, że Roc nie pozostała przy rolach serialowych, ciągnących się w setkach odcinkach, tylko własnie szuka dla siebie miejsca w fabułach.

Co do tej fotki; ile sław, aktorów i tych innej maści, ukazałoby na własnej stronie zdjęcie, które nie ukazuje ich z tej najpiękniejszej snobistycznej strony?
Fotka zabawna, wyluzowana i miła dla oka a umieszczenie jej i ten "luzik" przedstawia tylko kolejną pozytywną cechę Roc.

Reyes

Napisane posty: 42

PostWysłany: 19 11 2006, 22:07    Temat postu:

@Zico: A "One Weekend a Month" nie nazwiesz przywoitą produkcją? Nie ważne, że to film krótkometrażowy i praktycznie nie znany szerszej publiczności. ROC pokazuje w nim prawdziwą aktorską klasę i to się liczy.

"Ghost Town" zapowiada się całkiem ciekawie. Ren miała pewnie niezłą frajdę wcielając się w tą Lone Gungirl. I jeżeli ona jest zadowolona ze swojej roli to pozostaje nam tylko cieszyć się wraz z nią (a narzekać i pluć żółcią ewentualnie dopiero po obejrzeniu filmu).

Zico

PostWysłany: 20 11 2006, 0:54    Temat postu:

Cytat:
Owszem, jednak przyhamowałem nieco swoje oczekiwania. ponieważ patrząc z innej strony, ciężko jest wymagać od gwiazdeczki pewnego serialu mega hollywoodzkich ról. (gwiazdeczki...jak mi to przez gardło przeszło).
Tylko nielicznym to się udaje, dlatego cieszmy się z tego co jest nawet gdy dla nas to mało.
Patrząc z jeszcze innej strony, należy na plus ocenić, że Roc nie pozostała przy rolach serialowych, ciągnących się w setkach odcinkach, tylko własnie szuka dla siebie miejsca w fabułach.

Jednak ja bym wolał zobaczyć Ją w znanym serialu SF (tak, jak Lucy), niż w filmiku, który można obejrzeć tylko w internecie. Poza tym, mam niepokojące wrażenie, że Ona nigdy już nie wypłynie na szersze wody. Nie wiem, czy sama tego nie chce, czy nie potrafi się przebić? W każdym razie amatorska produkcja nie jest ku temu drogą. Zdażają się takie filmy, jak "Pi", czy "Krąg" (japoński), kręcone domowym sposobem, które potem odnoszą sukces. Ale ekipie, z którą pracuje Ren, chyba to nie grozi.
Cytat:
Fotka zabawna, wyluzowana i miła dla oka a umieszczenie jej i ten "luzik" przedstawia tylko kolejną pozytywną cechę Roc.

Ja wiem, że z ROC, to takie wieczne dziecko. I nie czepiam się, że fotka jest zabawna i wyluzowana. Czepiam się, że widać jej zmarszczki pod oczami. Już i tak wrogowie ROC nabijają się, że wygląda teraz, jak zapracowana mamuśka.
Cytat:
"Ghost Town" zapowiada się całkiem ciekawie. Ren miała pewnie niezłą frajdę wcielając się w tą Lone Gungirl. I jeżeli ona jest zadowolona ze swojej roli to pozostaje nam tylko cieszyć się wraz z nią (a narzekać i pluć żółcią ewentualnie dopiero po obejrzeniu filmu).

Nie sądzę, aby ten film trafił gdzieś dalej niż do DKF-ów. Poza tym, nie podoba mi się atmosfera wokół niego. Oby tylko Ren nie wróciła z planu, w kolejnej ciąży z jakimś leszczem.

gostek_
Wojownik

Napisane posty: 609

View this character

PostWysłany: 20 11 2006, 2:55    Temat postu:

Cytat:
Poza tym, mam niepokojące wrażenie, że Ona nigdy już nie wypłynie na szersze wody.

Jeśli nie wypłynie, to nie przez "brak umiejętności" bo przecież w serialu pokazała, że na bardzo wiele ją stać, tylko przez możliwy brak szansy, czyli większej roli, którą obejrzy większa ilość widzów, niz tylko fani.
Zresztą na takie rokowania za wcześnie.

Cytat:
Ja wiem, że z ROC, to takie wieczne dziecko. I nie czepiam się, że fotka jest zabawna i wyluzowana. Czepiam się, że widać jej zmarszczki pod oczami. Już i tak wrogowie ROC nabijają się, że wygląda teraz, jak zapracowana mamuśka.

Tego chyba nie mówisz/piszesz poważnie...
Oglądałeś Roc w innych rolach, poza Xenowych? Wydaje mi sie, że nie, bo chcąc być sprawiedliwym w tych osądach, wspomniałbyś o nich i docenił choćby nieliczne fragmenty z jej udziałem.
Przejrzyj ten temat Dewi
http://e-gosciniec.net/renee-multimedia-vt229.html
Co do zmarszczek, nieukrywaniu ich i pełnej swobodzie; dla mnie to same plusy. Gdyby to wszystko ukrywała, chowała się za sztucznymi pozami a'la (typu) LL, zarzucono by jej sztuczność i fałszywość bo przyczepić się można do wszystkiego, ale docenić trudniej.
Cytat:
Oby tylko Ren nie wróciła z planu, w kolejnej ciąży z jakimś leszczem.

A to po co napisałeś? Nie zasłużyła sobie na szacunek?

Zico

PostWysłany: 20 11 2006, 8:42    Temat postu:

Cytat:
Jeśli nie wypłynie, to nie przez "brak umiejętności"

Cytat:
Oglądałeś Roc w innych rolach, poza Xenowych? Wydaje mi sie, że nie, bo chcąc być sprawiedliwym w tych osądach, wspomniałbyś o nich i docenił choćby nieliczne fragmenty z jej udziałem.

Może mi zacytujesz, w którym miejscu napisałem, że ROC "brak umiejętności"? Wręcz przeciwnie. Uważam ją za przyzwoitą aktorkę. Na pewno lepszą niż LL. Uważam tylko, że gra w kiepskich filmach. Właściwie to nawet nie można tego nazwać filmami. To po prostu zabawa w kino. Coś tam do ściągnięcia ze strony fanowskiej, czegoś tam nigdy nie wydano... I tak od pięciu lat. A pięć lat w tej branży to szmat czasu. Nie takie kariery trwały krócej. Może jestem trochę zgorzkniały, ale moja cierpliwość fana, już się kończy. Ile czasu można czekać na jakiś przebłysk i zadowalać się ochłapami?
Cytat:
Co do zmarszczek, nieukrywaniu ich i pełnej swobodzie; dla mnie to same plusy.

No tak. W branży roi się od ofert dla podstarzałych, byłych gwiazdek seriali fantasy.
Cytat:
A to po co napisałeś? Nie zasłużyła sobie na szacunek?

Kocham ją i szanuję za wiele rzeczy. Jednak chcąc być obiektywnym, trudno powiedzieć, aby właściwie dobierała sobie mężczyzn.

Aga
Wojowniczka

Napisane posty: 278

PostWysłany: 20 11 2006, 9:07    Temat postu:

Hmmm, czytając powyższe posty, zaczęłam się zastanawiać: o co właściwie ten spór?
Czy nie traktujecie tego zbyt poważnie?
Ja nie wnikam w talent i umiejętności ROC, bo o tym miałam się okazję przekonać oglądając odcinki XWP. A to, czym teraz się zajmuje, w jakich filmach gra...trudno. Co ja mogę na to poradzić oprócz tego, że wzruszę ramionami. Owszem fanów może smucić fakt, że dany film nie wypłynie na szerokie wody. To zupełnie inaczej niż u LL, która nawet jak zadziała w nieciekawym przedsięwzięciu, to jakoś i tak każdy o tym usłyszy.
Co do wyglądu...Na bogów! Przecież ROC to tylko człowiek! Wiadomo, że nie wygląda już tak ślicznie, młodo, prężnie - jak w pierwszym, drugim, etc...sezonie serialu. Minęło już trochę lat i miała prawo się odrobinę postarzeć. Dzięki jej za to, że nie zrobiła z siebie żadnej "laleczki" a'la Hollywood. Jest po prostu sobą!

dewi.
Gość

PostWysłany: 23 11 2006, 9:26    Temat postu:

DJ Perry odpowiedzial na pare pytan od rocfanatykow

4. From Gabsfan: What was the small female role that Reneé was originally offered but turned down?
DJP: It was the role of a lady in town who wanted to leave because her brother had been murdered. She gave the audiences a view into the hardships that the good citizens face in “Ghost Town.”

5. From twomoods: What was it about Reneé or the character "Little Jack," a male character, that led you to cast Reneé for that role?
DJP: I was aware of Renee’s work in Xena and I really believed she could sell the action and also had the acting chops to really make the role TRUE. I told her agent that this wasn’t a glamour role but would really earn her respect for playing right in the mix with a cast of outlaws. She holds her own with a nasty gang of thugs as you all will soon see.

6. From Gabsfan: After casting Reneé, a female, in a role originally written for a male, did you need to make any changes to the script or character to accommodate that gender change? If so, what changes did you make?
DJP: Not a single change was made. We wanted her to truly be the son that her father always wanted. The suggestion was even made to change the character’s name and the final answer was absolutely NOT!

7. From twomoods: Did Reneé contribute any changes to her character?
DJP: She brought that certain “something” that makes her character just glow. She is truly a star talent and yet she is about the craft of acting not the illusion of stardom.

8. From twomoods: I think I read that Reneé's part had grown from what was originally planned. If this is true, why was the role expanded?
DJP: The role was not really expanded so much as she found her moments to shine or add something. She is great at bringing something unique to the table. That is the sign of a great actor/actress.

9. From GabRenee: What was it like working with Reneé O'Connor?
DJP: Renee was so easy going and honestly she is a fun person to work and be on-set with. I’ve been surprised by her fan base and their love and support but I can sincerely say that you all have chosen a fine lady to support. She is first class!

10. From ROCfanNJ: Looking back on the GHOST TOWN production, what was Reneé's greatest single contribution to the overall effort of putting the film together?
DJP: She brought a version of the “Little Jack” character that was true to the writing and was played without going over the top. This film is not campy in style like “Xena” was and is more like “Deadwood” in tone. She played her character without overplaying her character.

11. From StringQueen: What was Reneé like when not acting on set? For example, when not needed in a scene or between takes, was she still there on set watching?
DJP: Renee is also a filmmaker, so we often would sit, watch and chat about production. I know she directed a few shows on “Xena” and is finishing up her own project. We are roughly the same age and so we could talk about personal and business aspects of what we do and really relate. It is safe to say that she and I related to one another very well.

12. From twomoods: Are there any funny/interesting stories, especially concerning Reneé, from on set or from the overall production you would like to share?
DJP: One maybe Renee was telling me about a few bo-staff mishaps on the set of “Xena” with her stunt people. No sooner had we finished the conversation when a suggestion came up in a particular scene (By Renee) that “Little Jack” would strike “Will Burnett” (My character) at this one point. Wait a minute! Didn’t she just say that…(Long story short) …all went well. It was a funny moment since we had just discussed her accidentally smashing a few stuntmen/women.

To jest czesc pierwsza, wkrotce pojawia sie nastepne odpowiedzi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Xena Warrior Princess e-gosciniec Strona Główna -> Aktorzy, wywiady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: